Ga naar de inhoud
Terras en balkon tegels

2 cm tegels op tegeldragers

2 cm tegels balkon Amsterdam

Een balkon van 16 m2 in Amsterdam, gelegd in 2016 met keramische balkontegels van 2 cm dik op in hoogte verstelbare tegeldragers.

2 cm tegels balkon Amsterdam, projectfoto

Projectgegevens

Oppervlakte
16 m2
Jaar
2016
Systeem
2 cm tegels op tegeldragers
Foto's
13

Projectfoto's

13 foto's van dit project

Terug naar Projectfoto's 2 cm tegels

Meer weten

Over de aanpak en de tegels

Dit balkon van 16 m2 in Amsterdam legden wij in 2016. Het kreeg keramische tegels van 2 cm dik, los gelegd op in hoogte verstelbare tegeldragers. Op de foto's ziet u het resultaat. De tegels zijn niet verlijmd, maar liggen los op de dragers. Op deze pagina staan 13 foto's van het project, zodat u goed ziet hoe het geheel is geworden.

Verstelbare tegeldragers zijn gemaakt voor ondergronden die niet geheel vlak zijn, zoals oudere betonnen vloeren of bitumen dakbedekking. Elke tegeldrager wordt op de juiste hoogte gesteld, zodat de keramische tegels horizontaal liggen. Het regenwater loopt via de open voegen onder de tegels weg naar de afvoer. Met de dragers kunnen wij ook de afstap vanuit de woning naar het balkon kleiner maken.

Keramische balkontegels zijn relatief licht, en dat scheelt op een balkon. Vuil trekt er niet in, ze hebben een hoge antislipfactor en ze gaan levenslang mee. Wilt u ook een nieuw balkon? Wij komen langs met monstertegels, zodat u de tegel kiest bij uw eigen daglicht, en maken een offerte op maat.

Offerte aanvragen

Verder kijken

Het systeem en de tegels

Offerte of advies

Ook zo'n balkon of dakterras?

Vraag een offerte aan, of stuur ons een bericht via WhatsApp.

Liever mailen?info@terrasenbalkontegels.nl