Ga naar de inhoud
Terras en balkon tegels

2 cm tegels op tegeldragers

Dakterras Utrecht 200 m2

Een dakterras van 200 m2 in Utrecht, gelegd met keramische tegels van 80x80x2 cm op verstelbare tegeldragers in veel verschillende hoogtes.

Dakterras Utrecht 200 m2, projectfoto

Projectgegevens

Oppervlakte
200 m2
Jaar
2024
Systeem
2 cm tegels op tegeldragers
Plaats
Utrecht
Tegelmaat
80x80x2 cm
Foto's
5

In het kort

Over dit project

Alles was zo goed geregeld voor ons door de klant, maar het weer valt niet te regelen. Regen, storm, koud. Ook dat hoort er helaas bij. Eerst met een hoogwerker de stoeptegels ervanaf en de nieuwe tegels omhoog.

Dakterras van 200 m2 gelegd op heel veel verschillende hoogtes verstelbare tegeldragers, met 80x80x2cm keramische tegels.

Door het slechte weer vergaten we foto’s te maken. Gelukkig kregen we deze later van de klant toegestuurd.

Dakterras Utrecht 200 m2, projectfoto

Projectfoto's

5 foto's van dit project

Terug naar Projectfoto's 2 cm tegels

Meer weten

Over de aanpak en de tegels

Op een groot dakterras zijn de hoogteverschillen in de ondergrond vaak flink. Met in hoogte verstelbare tegeldragers wordt de vloer toch overal waterpas, en het regenwater loopt door de open voegen onder de tegels naar de afvoer. De tegels liggen los en worden niet verlijmd, dus de dakbedekking blijft heel.

Keramische terrastegels zijn licht van gewicht, en dat telt op een dak. Ze gaan levenslang mee en worden voor een groot deel gemaakt van gerecycled materiaal. Denkt u aan een groot dakterras? Wij meten het voor u in en nemen monstertegels mee, zodat u bij uw eigen daglicht kunt kiezen.

Offerte aanvragen

Verder kijken

Het systeem en de tegels

Offerte of advies

Ook zo'n balkon of dakterras?

Vraag een offerte aan, of stuur ons een bericht via WhatsApp.

Liever mailen?info@terrasenbalkontegels.nl