2 cm tegels op tegeldragers
Dakterras Utrecht 200 m2
Een dakterras van 200 m2 in Utrecht, gelegd met keramische tegels van 80x80x2 cm op verstelbare tegeldragers in veel verschillende hoogtes.

Projectgegevens
- Oppervlakte
- 200 m2
- Jaar
- 2024
- Systeem
- 2 cm tegels op tegeldragers
- Plaats
- Utrecht
- Tegelmaat
- 80x80x2 cm
- Foto's
- 5
In het kort
Over dit project
Alles was zo goed geregeld voor ons door de klant, maar het weer valt niet te regelen. Regen, storm, koud. Ook dat hoort er helaas bij. Eerst met een hoogwerker de stoeptegels ervanaf en de nieuwe tegels omhoog.
Dakterras van 200 m2 gelegd op heel veel verschillende hoogtes verstelbare tegeldragers, met 80x80x2cm keramische tegels.
Door het slechte weer vergaten we foto’s te maken. Gelukkig kregen we deze later van de klant toegestuurd.

Projectfoto's
5 foto's van dit project
Meer weten
Over de aanpak en de tegels
Op een groot dakterras zijn de hoogteverschillen in de ondergrond vaak flink. Met in hoogte verstelbare tegeldragers wordt de vloer toch overal waterpas, en het regenwater loopt door de open voegen onder de tegels naar de afvoer. De tegels liggen los en worden niet verlijmd, dus de dakbedekking blijft heel.
Keramische terrastegels zijn licht van gewicht, en dat telt op een dak. Ze gaan levenslang mee en worden voor een groot deel gemaakt van gerecycled materiaal. Denkt u aan een groot dakterras? Wij meten het voor u in en nemen monstertegels mee, zodat u bij uw eigen daglicht kunt kiezen.
Verder kijken
Het systeem en de tegels
Offerte of advies
Ook zo'n balkon of dakterras?
Vraag een offerte aan, of stuur ons een bericht via WhatsApp.