Ga naar de inhoud
Terras en balkon tegels

ITS systeem

ITS systeem balkon Amstelveen

Balkon van 21 m2 in Amstelveen, in 2015 gelegd met lichtgewicht keramische tegels in het ITS systeem van klikbare draagmatten.

ITS systeem balkon Amstelveen, projectfoto

Projectgegevens

Oppervlakte
21 m2
Jaar
2015
Systeem
ITS systeem
Foto's
9

Projectfoto's

9 foto's van dit project

Terug naar ITS projectfoto's

Meer weten

Over de aanpak en de tegels

In Amstelveen hebben wij in 2015 een balkon van 21 m2 gelegd in het ITS systeem. De lichtgewicht keramische tegels liggen in klikbare kunststof draagmatten op de vlakke ondergrond. Op de 9 foto's ziet u hoe het balkon eruitziet nu het klaar is. Er is niets verlijmd, dus de matten en tegels liggen los en blijven eenvoudig weer op te nemen.

Voor een vlakke betonnen ondergrond is het ITS systeem een slimme keuze. De kunststof matten klikken aan elkaar en dragen de lichtgewicht tegels over het hele oppervlak. Het geheel is vorst- en weerbestendig, makkelijk te onderhouden en simpel weer op te nemen wanneer u verhuist of eens iets anders wilt.

Een keramische tegel schaft u één keer aan: ze gaan levenslang mee, schimmels en algen krijgen geen grip en ze worden voor een groot deel gemaakt van gerecycled materiaal. Benieuwd wat dit op uw balkon of dakterras kost? Vraag een offerte aan, dan komen wij bij u langs met monstertegels en meten wij alles voor u in.

Offerte aanvragen

Verder kijken

Het systeem en de tegels

Offerte of advies

Ook zo'n balkon of dakterras?

Vraag een offerte aan, of stuur ons een bericht via WhatsApp.

Liever mailen?info@terrasenbalkontegels.nl